Kokmateriālu un zāģmateriālu tirdzniecība

Ja jums ir nepieciešami standarta vai nestandarta koka būvmateriāli, varam tos izgatavot par izdevīgām cenām un piegādāt Rīgā un Rīgas apkārtnē, Baldonē, Jēkabpilī, Ķekavā, Neretā vai jebkur citur Latvijā.

Daba ir radījusi unikālu materiālu – koksni, kuru cilvēks ir iemācījies pārstrādāt gatavos produktos – viegli apstrādājamos un izturīgos kokmateriālos un zāģmateriālos. Lietojot kokmateriālus, Jūs saudzējat vidi, jo tas ir pilnīgi dabīgs, atjaunojošs materiāls, kas nonākot atpakaļ vidē pēc tā lietošanas nenodara ekoloģisku kaitējumu.

Piedāvājam kokmateriālus un zāģmateriālus visdažādākajām vajadzībām. Piemēram, būvniecībai iesakām izmantot egles kokmateriālus, galdniecībai – gan egles, gan priedes kokmateriālus. Pieejami dažāda izmēra zāģmateriāli – žāvēti vai nežāvēti, ar vai bez apstrādes.

Ieekonomējiet savu laiku un līdzekļus – pasūtiet kokmateriālus un zāģmateriālus savlaicīgi un padariet savu celtniecības procesu raitāku!

Dēļi un zāģmateriālu sagateves

Dēļi BŪVELEMENTI SIA.

Dēļi un zāģmateriālu sagataves – augstas kvalitātes produkcija. Mēbeļu sagataves un apdares dēļi. Ekoloģisks un izturīgs produkts.

Dēļus ražo no labas kvalitātes zāģbaļķiem, no kuriem izzāģē serdi. Materiālu sazāģē neapzāģētos dēļos un tad – apzāģētos dēļos.

Zāģbaļķi

Zāģbaļķi.

Zāģbaļķus sagatavo no dzīviem, augošiem kokiem. Tos izmanto tālākai ražošanai, piemēram, apdares dēļu un zāģmateriālu izgatavošanai.

Koka apdares dēļi

Koka apdares dēļi.

Piedāvājam dažādu veidu un izmēra apdares dēļus. Ārējas apdares dēļi un iekšējās apdares dēļi. Dēļus izgatavojam arī pēc pasūtījuma un profila rasējumiem.

Koka apdares dēļu pasūtījumus izpildām operatīvi. Iespējama arī dēļu piegāde objektā.

Brusas

Brusas.

Brusas ir viens no galvenajiem celtniecības materiāliem. Brusas ir piemērotas koka māju un dažādu lielizmēra koka konstrukciju būvniecībai, piemēram, kāpnēm un logiem. Brusām ir ļoti labas siltumizolācijas īpašības un tām ir liela estētiskā vērtība.

Koka paletes, Eiropaletes

Koka paletes, Eiropaletes.

Standarta un nestandarta koka paletes, eiropaletes izgatavotas pēc pasūtījuma. Dažādu veidu, kravensību un specifikāciju koka paletes pēc klienta prasībām. Paletes var montēt uz koka klučiem, brusām vai pusbrusām. Koka paletes pielietojamas dažādās rūpniecības nozarēs.

Collīgie dēļi, kokmateriāli

Collīgie dēļi, kokmateriāli.

Collīgie dēļi tiek ēvelēti no četrām pusēm un rūpnieciski žāvēti. Dēļi pieejami plašā izmēru diapazonā. Iespējams iegādāties arī dēļus ar noapaļotiem stūriem.

Grīdas dēļi, Vagonka

Grīdas dēļi, Vagonka.

Koka grīdas dēļi – ekoloģisks un izturīgs grīdas seguma materiāls, kas saimniekam kalpos gadiem ilgi. Tas neprasīs daudz līdzekļu kopšanai, neizdils un saglabās siltumu aukstajā laikā.

Malkas atgriezumi

Malkas atgriezumi.

Izdevīgs kurināmā variants – malkas atgriezumi. Piegādājam Rīgā un Rīgas apkārtnē, Baldonē, Jēkabpilī, Ķekavā, Neretā vai jebkur citur Latvijā.

Skaldīta malka

Skaldīta malka.

Sausa, labas kvalitātes skaldīta malka Jūsu mājokļa siltumam. Malka mežā tiek sagatavota no oktobra līdz aprīlim, kad kokiem ir miera periods, kas ietekmē malkas žūšanu.

Šāļi, šāļu malka

Šāļi, šāļu malka.

Lēts kurināmais – zāģēšanas un garināšanas atlikumi - šāļu malka. Īpaši piemērota virtuves plītīm. Piegādājam Rīgā un Rīgas apkārtnē, Baldonē, Jēkabpilī, Ķekavā, Neretā vai jebkur citur Latvijā.