Grīdas dēļi

Uzņēmuma „Būvelementi” sortimentā esošie grīdas dēļi izceļas ar augstu kvalitāti.

Atrodamies Baldonē

Piedāvājam visu veidu grīdas dēļus

Koka grīdas dēļi ir galvenais apdares materiāls, ko izmanto, lai izveidotu grīdas dzīvojamās istabās, birojos un sporta telpās. Kad izvēlas šo materiālu, ir svarīgi pievērst uzmanību tādiem faktoriem kā to ģeometriskie izmēri, mitrums un koksnes šķiru.

Pieejami gan egles, gan priedes grīdas dēļi, kas parasti satur 16-18% mitruma saturu. Turklāt, ir iespējams pasūtīt individuāli pielāgotus izmērus, kas atbilst specifiskām prasībām un vajadzībām.

Grīdas dēļi no koksnes joprojām saglabā savu popularitāti, pateicoties to ekoloģiskajai tīrībai, uzticamībai un siltajai atmosfērai, ko tie radīt. Jaunākie polimēri un kompozīti varētu būt stabilāki un daudzpusīgāki, bet tie nevar aizstāt dabīgās koksnes priekšrocības.

Grīdas dēļi no egles un priedes ir ideāls izvēles variants, jo tie ir izturīgi un pieejami par saprātīgām cenām. Turklāt, tie jau ir pasargāti no pelējuma un sēnīšu iedarbības, kas ļauj izvairīties no nepieciešamības veikt papildus apstrādi ar antiseptiķiem. Veidojot grīdu no šiem dēļiem, var izveidot organiski iekļaujošu interjeru, kas var imitēt dārgās koku šķirnes.

  Uzzini aktuālās cenas, pieejamību, piegādes iespējas. Sazinies ar mums!

Zvani uz +371 26 408 359 vai aizpildi šo saziņas formu!

hCaptcha

Parasti atbildam 24h laikā!

Apdares dēļi Apdares dēļi

Piedāvājam dažādu veidu un izmēra apdares dēļus. Ārējas apdares dēļi un iekšējās apdares dēļi. Dēļus izgatavojam arī pēc pasūtījuma un profila rasējumiem.

Uzzināt vairāk
Terases dēļi - Būvelementi SIA Terases dēļi

Impregnēti terases dēļi ir izturīgi un ilgtspējīgi materiāli, kas ir noturīgi pret temperatūras un mitruma pārmaiņām. Terases dēļi ir pieejami no lapegles.

Grīdas dēļi vagonka - Būvelementi SIA Grīdas dēļi

Pamata apdares materiāls no koka dzīvojamo telpu, biroju vai sporta telpu grīdu iekārtošanai. Grīdas dēļi ir pieejami no egles vai priedes.

Zāģmateriāli - Būvelementi SIA Zāģmateriāli

Zāģmateriāli tiek sagatavoti, baļķus sazāģējot garenvirzienā. 

Ēvelēti kokmateriāli Ēvelēti kokmateriāli

No četrām pusēm ēvelētais kokmateriāls tiek rūpnieciski žāvēts. Plašs izmēru diapazons.

Pirts apdares dēļi Pirts apdares dēļi

Atjauno savu pirti vai saunu ar jauniem apses vai melnalkšņa iekšējās apdares dēļiem. Izvēlies arī līstes un lāvas dēļus no apses vai melnakšņa.