Zāģmateriāli

Uzņēmuma „Būvelementi” sortimentā esošie zāģmateriāli izceļas ar augstu kvalitāti.

Atrodamies Baldonē

Piedāvājam visu veidu zāģmateriālus

   Apdares dēļi

   Vagondēļi

   Spundētie dēļi

   Iekšējās apdares dēļi

   Fasādes apdares dēļi

   Blockhouse dēļi

Apdares dēļi ir vispopulārākais koka apšuvuma materiāls, ko izmanto telpu interjera dekorēšanai, kā arī ēku fasāžu apdarei un apšūšanai. 

  Uzzini aktuālās cenas, pieejamību, piegādes iespējas. Sazinies ar mums!

Zvani uz +371 26 408 359 vai aizpildi šo saziņas formu!

hCaptcha

Parasti atbildam 24h laikā!

Zāģmateriāli un zāģbaļķi

Zāģmateriāli tiek sagatavoti, baļķus sazāģējot garenvirzienā. Tie ir izturīgi un viegli apstrādājami materiāli, kas iegūti no koksnes; zāģmateriāli ir pilnīgi ekoloģiski un, nonākot atpakaļ vidē pēc to lietošanas beigām, tai nenodara kaitējumu. To veidi ir dažādi – atšķirības pastāv gan mitruma pakāpē, gan izmēros, gan koksnes veidā.

Piedāvājam ļoti plašu zāģmateriālu klāstu visdažādākajos izmēros: dēļi, brusas, mieti, baļķi, skujkoku dēļi un līstes, latas, otrās šķiras dēļi, kā arī sausi un kaltēti vai arī nežāvēti zāģmateriāli – ar vai bez apstrādes.
Būvniecībā ieteicams izmantot egles kokmateriālus, galdniecībā – gan egles, gan priedes kokmateriālus.

Dēļi un zāģmateriālu sagataves

Kvalitatīvi dēļi tiek radīti no labas kvalitātes zāģbaļķiem, no kuriem izzāģē serdi. Pēc tam materiāls tiek sagatavots neapzāģētos dēļos, un visbeidzot – apzāģētos dēļos.

Mūsu uzņēmuma piedāvājumā ir tikai augstas kvalitātes produkcija, turklāt par labām cenām! Izvēlies ekoloģisku un izturīgu produktu no Latvijas.

Zāģbaļķi

Zāģbaļķus sagatavo no dzīviem, augošiem kokiem. Tos izmanto tālākai ražošanai, piemēram, apdares dēļu un zāģmateriālu izgatavošanai.

Paredzēti arī mēbeļu sagatavēm un apdares dēļu izgatavošanai.

Apdares dēļi Apdares dēļi

Piedāvājam dažādu veidu un izmēra apdares dēļus. Ārējas apdares dēļi un iekšējās apdares dēļi. Dēļus izgatavojam arī pēc pasūtījuma un profila rasējumiem.

Uzzināt vairāk
Terases dēļi - Būvelementi SIA Terases dēļi

Impregnēti terases dēļi ir izturīgi un ilgtspējīgi materiāli, kas ir noturīgi pret temperatūras un mitruma pārmaiņām. Terases dēļi ir pieejami no lapegles.

Grīdas dēļi vagonka - Būvelementi SIA Grīdas dēļi

Pamata apdares materiāls no koka dzīvojamo telpu, biroju vai sporta telpu grīdu iekārtošanai. Grīdas dēļi ir pieejami no egles vai priedes.

Zāģmateriāli - Būvelementi SIA Zāģmateriāli

Zāģmateriāli tiek sagatavoti, baļķus sazāģējot garenvirzienā. 

Ēvelēti kokmateriāli Ēvelēti kokmateriāli

No četrām pusēm ēvelētais kokmateriāls tiek rūpnieciski žāvēts. Plašs izmēru diapazons.

Pirts apdares dēļi Pirts apdares dēļi

Atjauno savu pirti vai saunu ar jauniem apses vai melnalkšņa iekšējās apdares dēļiem. Izvēlies arī līstes un lāvas dēļus no apses vai melnakšņa.