Apdares dēļi

„Būvelementi” sortimentā esošie apdares dēļi izceļas ar augstu kvalitāti

Atrodamies Baldonē

Piedāvājam visu veidu apdares dēļus

   Apdares dēļi

   Vagondēļi

   Spundētie dēļi

   Iekšējās apdares dēļi

   Fasādes apdares dēļi

   Blockhouse dēļi

Apdares dēļi ir vispopulārākais koka apšuvuma materiāls, ko izmanto telpu interjera dekorēšanai, kā arī ēku fasāžu apdarei un apšūšanai. 

  Uzzini aktuālās cenas, pieejamību, piegādes iespējas. Sazinies ar mums!

Zvani uz +371 26 408 359 vai aizpildi šo saziņas formu!

Parasti atbildam 24h laikā!

Koka apdares dēļi

Piedāvājam dažādu veidu un izmēra apdares dēļus. Ārējas apdares dēļi un iekšējās apdares dēļi. Dēļus izgatavojam arī pēc pasūtījuma un profila rasējumiem.

Koka apdares dēļu pasūtījumus izpildām operatīvi. Iespējama arī dēļu piegāde objektā.

Apdares dēļi un brusas

Gan iekšējā gan ārējā apdarē ļoti bieži tiek izmantoti apdares dēļi, ko izgatavo no augstas kvalitātes zāģmateriāliem, tos apstrādājot jeb impregnējot ar speciāliem līdzekļiem saskaņā ar starptautiskajiem standartiem. Apdares dēļi ir lielisks risinājums, ja nepieciešams vienkārši un īsā laikā piešķirt jaunu izskatu mājokļa interjeram – ieklāt grīdu, apšūt griestus vai sienas. Tāpat ļoti bieži apdares dēļi tiek izmantoti ēku ārējā apdarē. Bez pievilcīgā izskata apdares dēļi sniedz vēl vienu vērā ņemamu ieguvumu – uzlabo siltuma un skaņas izolāciju iekštelpās, tādējādi paaugstinot iedzīvotāju komforta līmeni un labsajūtu.

Uzņēmuma „Būvelementi” sortimentā esošie apdares dēļi izceļas ar augstu kvalitāti un izcilām ekspluatācijas un estētiskajām īpašībām, ļaujot īstenot visdažādākās ieceres gan iekšdarbos, gan ēku ārējā apdarē. Apdares dēļi tiek ražoti tikai no īpaši atlasītiem priedes vai egles koka zāģmateriāliem, kas ļauj garantēt gadiem ilgu apdares dēļu kalpošanu, neraizējoties par to kvalitatīvo īpašību pasliktināšanos. „Būvelementi” plašajā produkcijas klāstā pieejamie apdares dēļi apmierinās ikviena klienta prasības un vēlmes apdares un labiekārtošanas darbos.

Apdares dēļi Apdares dēļi

Piedāvājam dažādu veidu un izmēra apdares dēļus. Ārējas apdares dēļi un iekšējās apdares dēļi. Dēļus izgatavojam arī pēc pasūtījuma un profila rasējumiem.

Uzzināt vairāk
Terases dēļi - Būvelementi SIA Terases dēļi

Impregnēti terases dēļi ir izturīgi un ilgtspējīgi materiāli, kas ir noturīgi pret temperatūras un mitruma pārmaiņām. Terases dēļi ir pieejami no lapegles.

Grīdas dēļi vagonka - Būvelementi SIA Grīdas dēļi

Pamata apdares materiāls no koka dzīvojamo telpu, biroju vai sporta telpu grīdu iekārtošanai. Grīdas dēļi ir pieejami no egles vai priedes.

Zāģmateriāli - Būvelementi SIA Zāģmateriāli

Zāģmateriāli tiek sagatavoti, baļķus sazāģējot garenvirzienā. 

Ēvelēti kokmateriāli Ēvelēti kokmateriāli

No četrām pusēm ēvelētais kokmateriāls tiek rūpnieciski žāvēts. Plašs izmēru diapazons.

Pirts apdares dēļi Pirts apdares dēļi

Atjauno savu pirti vai saunu ar jauniem apses vai melnalkšņa iekšējās apdares dēļiem. Izvēlies arī līstes un lāvas dēļus no apses vai melnakšņa.