Terases dēļi

Uzņēmuma „Būvelementi” sortimentā esošie terases dēļi izceļas ar augstu kvalitāti.

Atrodamies Baldonē

Piedāvājam visu veidu terases dēļus

Terases dēļi no impregnētas lapegles ir ekoloģisks, izturīgs un ilgstošs materiāls, kas noturīgs pret temperatūras un mitruma svārstībām, kā arī atmosfēras ietekmi. Tie ir pietiekami izturīgi, lai izturētu mērenas mehāniskas slodzes.

Terases dēļu priekšrocības

   Vienmērīga, gluda virsma

   Viegla montāža

   Laba skaņas izolācija 

   Zema siltumvadāmība

Terases dēļi kļūst arvien populārāki, jo tie ir ērti un estētiski pievilcīgi materiāli terasēm, dārza nojumēm, celiņiem, pirts priekštelpām, verandām un pat dzīvokļu balkoniem. Mūsu klientiem visvairāk patīk rievotie terases dēļi, kuros ir kompensācijas rievas, kas palīdz novadīt spiedienu un novērst dēļa vērpšanos, bet smalkāks rievojums samazina slīdēšanas risku, kad laiks ir slapjš.

Terases dēļi var būt izgatavoti no dažādām koku sugām, kuras izvēle ir atkarīga no vizuālās gaumes, pielietojuma un budžeta. Latvijā populārākās sugas ir priede, bet mūsu klimata apstākļiem vispiemērotākie ir termiski apstrādāti dēļi, kas var būt no priedes vai oses. Tos nav profilēti, bet ar gludu virsmu un iestrādātām stiprinājuma vietām, kas atvieglo uzstādīšanu. Lai saglabātu terases dēļu skaistumu un paildzinātu kalpošanas laiku, impregnētus dēļus vajadzētu atkārtoti apstrādāt ar koksnes aizsardzības līdzekli reizi gadā pirmajos trim gados pēc montāžas.

  Uzzini aktuālās cenas, pieejamību, piegādes iespējas. Sazinies ar mums!

Zvani uz +371 26 408 359 vai aizpildi šo saziņas formu!

hCaptcha

Parasti atbildam 24h laikā!

Apdares dēļi Apdares dēļi

Piedāvājam dažādu veidu un izmēra apdares dēļus. Ārējas apdares dēļi un iekšējās apdares dēļi. Dēļus izgatavojam arī pēc pasūtījuma un profila rasējumiem.

Uzzināt vairāk
Terases dēļi - Būvelementi SIA Terases dēļi

Impregnēti terases dēļi ir izturīgi un ilgtspējīgi materiāli, kas ir noturīgi pret temperatūras un mitruma pārmaiņām. Terases dēļi ir pieejami no lapegles.

Grīdas dēļi vagonka - Būvelementi SIA Grīdas dēļi

Pamata apdares materiāls no koka dzīvojamo telpu, biroju vai sporta telpu grīdu iekārtošanai. Grīdas dēļi ir pieejami no egles vai priedes.

Zāģmateriāli - Būvelementi SIA Zāģmateriāli

Zāģmateriāli tiek sagatavoti, baļķus sazāģējot garenvirzienā. 

Ēvelēti kokmateriāli Ēvelēti kokmateriāli

No četrām pusēm ēvelētais kokmateriāls tiek rūpnieciski žāvēts. Plašs izmēru diapazons.

Pirts apdares dēļi Pirts apdares dēļi

Atjauno savu pirti vai saunu ar jauniem apses vai melnalkšņa iekšējās apdares dēļiem. Izvēlies arī līstes un lāvas dēļus no apses vai melnakšņa.