Kokmateriālu tirdzniecība

Zāģmateriāli tiek sagatavoti dažādos izmēros - platumā, biezumā un garumā, daļa no tiem tiek apstrādāti žāvējot, ēvelējot un impregnējot. Piedāvājam kvalitatīvu un cenas ziņā pieejamu produkciju.

Atrodamies Baldonē

Apdares dēļi Apdares dēļi

Piedāvājam dažādu veidu un izmēra apdares dēļus. Ārējas apdares dēļi un iekšējās apdares dēļi. Dēļus izgatavojam arī pēc pasūtījuma un profila rasējumiem.

Uzzināt vairāk
Terases dēļi - Būvelementi SIA Terases dēļi

Impregnēti terases dēļi ir izturīgi un ilgtspējīgi materiāli, kas ir noturīgi pret temperatūras un mitruma pārmaiņām. Terases dēļi ir pieejami no lapegles.

Grīdas dēļi vagonka - Būvelementi SIA Grīdas dēļi

Pamata apdares materiāls no koka dzīvojamo telpu, biroju vai sporta telpu grīdu iekārtošanai. Grīdas dēļi ir pieejami no egles vai priedes.

Zāģmateriāli - Būvelementi SIA Zāģmateriāli

Zāģmateriāli tiek sagatavoti, baļķus sazāģējot garenvirzienā. 

Ēvelēti kokmateriāli Ēvelēti kokmateriāli

No četrām pusēm ēvelētais kokmateriāls tiek rūpnieciski žāvēts. Plašs izmēru diapazons.

Pirts apdares dēļi Pirts apdares dēļi

Atjauno savu pirti vai saunu ar jauniem apses vai melnalkšņa iekšējās apdares dēļiem. Izvēlies arī līstes un lāvas dēļus no apses vai melnakšņa.

Viegli apstrādājams materiāls - kokmateriāls

Ja jums ir nepieciešami standarta vai nestandarta koka būvmateriāli, varam tos izgatavot par izdevīgām cenām un piegādāt Rīgā un Rīgas apkārtnē, Baldonē, Jēkabpilī, Ķekavā, Neretā vai jebkur citur Latvijā.

Daba ir radījusi unikālu materiālu – koksni. Cilvēks koksni ir iemācījies pārstrādāt gatavos produktos: viegli apstrādājamos un izturīgos kokmateriālos un zāģmateriālos. Kokmateriāli un to pareiza ekspluatēšana garantē, ka Jūs saudzējat vidi; tas ir pilnīgi dabīgs, pašatjaunojošs materiāls, kas nonākot atpakaļ vidē pēc tā lietošanas nenodara ekoloģisku kaitējumu.

Mūsu piedāvājumā ir labi kokmateriāli un zāģmateriāli visdažādākajām vajadzībām. Piemēram, egles kokmateriāli ir teicams materiāls izmantošanai būvniecībā , savukārt galdniecībā izmantojami ir gan egles, gan priedes kokmateriāli. Pieejami arī dažāda izmēra zāģmateriāli – žāvēti vai nežāvēti, ar vai bez apstrādes.

Ieekonomējiet savu laiku un līdzekļus – pasūtiet kokmateriālus savlaicīgi un padariet savu celtniecības procesu raitāku!