Kokmateriāli

Viegli apstrādājams materiāls - kokmateriāls

Ja jums ir nepieciešami standarta vai nestandarta koka būvmateriāli, varam tos izgatavot par izdevīgām cenām un piegādāt Rīgā un Rīgas apkārtnē, Baldonē, Jēkabpilī, Ķekavā, Neretā vai jebkur citur Latvijā.

Daba ir radījusi unikālu materiālu – koksni. Cilvēks koksni ir iemācījies pārstrādāt gatavos produktos: viegli apstrādājamos un izturīgos kokmateriālos un zāģmateriālos. Kokmateriāli un to pareiza ekspluatēšana garantē, ka Jūs saudzējat vidi; tas ir pilnīgi dabīgs, pašatjaunojošs materiāls, kas nonākot atpakaļ vidē pēc tā lietošanas nenodara ekoloģisku kaitējumu.

Mūsu piedāvājumā ir labi kokmateriāli un zāģmateriāli visdažādākajām vajadzībām. Piemēram, egles kokmateriāli ir teicams materiāls izmantošanai būvniecībā , savukārt galdniecībā izmantojami ir gan egles, gan priedes kokmateriāli. Pieejami arī dažāda izmēra zāģmateriāli – žāvēti vai nežāvēti, ar vai bez apstrādes.

Ieekonomējiet savu laiku un līdzekļus – pasūtiet kokmateriālus savlaicīgi un padariet savu celtniecības procesu raitāku!

Apdares dēļi un brusas

Koka apdares dēļi

Piedāvājam dažādu veidu un izmēra apdares dēļus. Ārējas apdares dēļi un iekšējās apdares dēļi. Dēļus izgatavojam arī pēc pasūtījuma un profila rasējumiem.

Koka apdares dēļu pasūtījumus izpildām operatīvi. Iespējama arī dēļu piegāde objektā.

Brusas

Brusas ir viens no galvenajiem celtniecības materiāliem. Brusas ir piemērotas koka māju un dažādu lielizmēra koka konstrukciju būvniecībai, piemēram, kāpnēm un logiem. Brusām ir ļoti labas siltumizolācijas īpašības un tām ir liela estētiskā vērtība.

Koka paletes un kokmateriāli

Koka paletes, Eiropaletes

Standarta un nestandarta koka paletes, eiropaletes izgatavotas pēc pasūtījuma. Dažādu veidu, kravensību un specifikāciju koka paletes pēc klienta prasībām. Paletes var montēt uz koka klučiem, brusām vai pusbrusām. Koka paletes pielietojamas dažādās rūpniecības nozarēs.

Collīgie dēļi, kokmateriāli

Collīgie dēļi tiek ēvelēti no četrām pusēm un rūpnieciski žāvēti. Dēļi pieejami plašā izmēru diapazonā. Iespējams iegādāties arī dēļus ar noapaļotiem stūriem.

Grīdas dēļi un malkas atgriezumi

Grīdas dēļi, Vagonka

Koka grīdas dēļi – ekoloģisks un izturīgs grīdas seguma materiāls, kas saimniekam kalpos gadiem ilgi. Tas neprasīs daudz līdzekļu kopšanai, neizdils un saglabās siltumu aukstajā laikā.

Malkas atgriezumi

Izdevīgs kurināmā variants – malkas atgriezumi. Piegādājam Rīgā un Rīgas apkārtnē, Baldonē, Jēkabpilī, Ķekavā, Neretā vai jebkur citur Latvijā.

Malka

Skaldīta malka

Sausa, labas kvalitātes skaldīta malka Jūsu mājokļa siltumam. Malka mežā tiek sagatavota no oktobra līdz aprīlim, kad kokiem ir miera periods, kas ietekmē malkas žūšanu.

Šāļi, šāļu malka

Lēts kurināmais – zāģēšanas un garināšanas atlikumi - šāļu malka. Īpaši piemērota virtuves plītīm. Piegādājam Rīgā un Rīgas apkārtnē, Baldonē, Jēkabpilī, Ķekavā, Neretā vai jebkur citur Latvijā.