Zāģmateriāli

Zāģmateriāli un zāģbaļķi

Zāģmateriāli tiek sagatavoti, baļķus sazāģējot garenvirzienā. Tie ir izturīgi un viegli apstrādājami materiāli, kas iegūti no koksnes; zāģmateriāli ir pilnīgi ekoloģiski un, nonākot atpakaļ vidē pēc to lietošanas beigām, tai nenodara kaitējumu. To veidi ir dažādi – atšķirības pastāv gan mitruma pakāpē, gan izmēros, gan koksnes veidā.

Piedāvājam ļoti plašu zāģmateriālu klāstu visdažādākajos izmēros: dēļi, brusas, mieti, baļķi, skujkoku dēļi un līstes, latas, otrās šķiras dēļi, kā arī sausi un kaltēti vai arī nežāvēti zāģmateriāli – ar vai bez apstrādes.
Būvniecībā ieteicams izmantot egles kokmateriālus, galdniecībā – gan egles, gan priedes kokmateriālus.

Dēļi un zāģmateriālu sagataves

Kvalitatīvi dēļi tiek radīti no labas kvalitātes zāģbaļķiem, no kuriem izzāģē serdi. Pēc tam materiāls tiek sagatavots neapzāģētos dēļos, un visbeidzot – apzāģētos dēļos.

Mūsu uzņēmuma piedāvājumā ir tikai augstas kvalitātes produkcija, turklāt par labām cenām! Izvēlies ekoloģisku un izturīgu produktu no Latvijas.

Zāģbaļķi

Zāģbaļķus sagatavo no dzīviem, augošiem kokiem. Tos izmanto tālākai ražošanai, piemēram, apdares dēļu un zāģmateriālu izgatavošanai.

Paredzēti arī mēbeļu sagatavēm un apdares dēļu izgatavošanai.

Kontakti

Ja jūs ir ieinteresējuši mūsu sniegtie mežizstrādes pakalpojumi vai kokmateriālu produkcija, droši sazinieties ar mums!

Sazinieties!