Zāģmateriāli

Zāģmateriāli un zāģbaļķi

Zāģmateriāli tiek sagatavoti, baļķus sazāģējot garenvirzienā. Tie ir izturīgi un viegli apstrādājami materiāli, kas iegūti no koksnes; zāģmateriāli ir pilnīgi ekoloģiski un, nonākot atpakaļ vidē pēc to lietošanas beigām, tai nenodara kaitējumu. To veidi ir dažādi – atšķirības pastāv gan mitruma pakāpē, gan izmēros, gan koksnes veidā.

Piedāvājam ļoti plašu zāģmateriālu klāstu visdažādākajos izmēros: dēļi, brusas, mieti, baļķi, skujkoku dēļi un līstes, latas, otrās šķiras dēļi, kā arī sausi un kaltēti vai arī nežāvēti zāģmateriāli – ar vai bez apstrādes.

Būvniecībā ieteicams izmantot egles kokmateriālus, galdniecībā – gan egles, gan priedes kokmateriālus.

Dēļi un zāģmateriālu sagataves

Kvalitatīvi dēļi tiek radīti no labas kvalitātes zāģbaļķiem, no kuriem izzāģē serdi. Pēc tam materiāls tiek sagatavots neapzāģētos dēļos, un visbeidzot – apzāģētos dēļos. 

Mūsu uzņēmuma piedāvājumā ir tikai augstas kvalitātes produkcija, turklāt par labām cenām! Izvēlies ekoloģisku un izturīgu produktu no Latvijas.

Zāģbaļķi

Zāģbaļķus sagatavo no dzīviem, augošiem kokiem. Tos izmanto tālākai ražošanai, piemēram, apdares dēļu un zāģmateriālu izgatavošanai. 

Paredzēti arī mēbeļu sagatavēm un apdares dēļu izgatavošanai.

Būvmateriālu tirgū ļoti augstu pieprasījumu ir ieguvuši zāģmateriāli, ko iegūst no skuju vai lapu koku baļķiem, tos sazāģējot vai frēzējot garenvirzienā. Zāģmateriāli pieejami ļoti daudzveidīgā klāstā un no dažādas šķirnes kokiem, tāpēc tie ir lieliski piemēroti pat sarežģītāko būvdarbu realizācijai un konstrukciju izgatavošanai. Viena no zāģmateriālu galvenajām priekšrocībām ir ekoloģiskums, un, kā zināms, mūsdienās ļoti daudzi izvēlās tieši ekoloģiskus, videi un veselībai nekaitīgus materiālus. Zāģmateriāli ir universāli, pateicoties to izturībai un vienkāršajai apstrādei. Tāpat tie izceļas ar ilgmūžību un estētisko izskatu, ar ko var izskaidrot to popularitāti un plašo pielietojumu.

SIA „Būvelementi” piedāvātās produkcijas klāstā ir gan apstrādāti, gan neapstrādāti augstas kvalitātes zāģmateriāli, tādi kā dēļi, brusas, baļķi, mieti, līstes u. c. Tāpat piedāvājumā ir sausi, kaltēti un nežāvēti zāģmateriāli. SIA „Būvelementi” ražotie un tirgotie zāģmateriāli pieejami visdažādākajos izmēros un tie ir lieliski pielietojami daudzās rūpniecības nozarēs – trauku un virtuves piederumu, mēbeļu izgatavošanā, grīdu, sienu, fasāžu un griestu apdares materiālu, dekoratīvo elementu, kā arī nesošo konstrukciju un citu celtniecības materiālu ražošanā.